Doładowując konto Veturilo na kwotę minimum 1 zł i płacąc z Visa Checkout, konsumenci otrzymają jednorazowy bonus w wysokości 10 zł. Promocja potrwa do 20 lipca lub do wyczerpania puli doładowań – jest ich w sumie 5000 – kto pierwszy, ten lepszy.

Nextbike Polska, operator Veturilo i zarazem lider w dostarczaniu i zarządzaniu siecią samoobsługowych wypożyczalni rowerów miejskich, przygotował dla swoich klientów atrakcyjną promocję. Doładowując konto za min. 1 zł i dokonując płatności za pomocą Visa Checkout – rozwiązania, które umożliwia szybkie, wygodne i bezpieczne płatności kartą online – użytkownicy Veturilo otrzymają do wykorzystania jednorazowy bonus o wartości 10 zł. Bonus można zrealizować do 30 listopada br.

„Cieszymy się, że z wygodnych płatności z Visa Checkout mogą korzystać również użytkownicy rowerów miejskich. Tak jak rower zapewnia łatwe i szybkie dotarcie do celu w miejskim zgiełku, tak Visa Checkout oferuje takie same doświadczenia przy płaceniu kartą online. Dzięki usłudze, płatności stają się naprawdę komfortowe” – mówi Jakub Kiwior, dyrektor generalny na Polskę i Węgry, Visa. „Liczymy na to, że wspólna promocja zachęci konsumentów do jeszcze częstszego korzystania z rowerów jako sposobu poruszania się po mieście”.

„Z systemu Veturilo można przez pierwsze 20 minut korzystać zupełnie za darmo, jednak gdy przekroczymy ten czas, pobierana jest opłata. Dlatego kładziemy duży nacisk, by użytkownicy mogli w łatwy i bezpieczny sposób doładować swoje konto. Te wymagania spełnia usługa Visa Checkout, która znacznie upraszcza proces płatności kartą online i umożliwia jej dokonanie z dowolnego miejsca i za pomocą dowolnego urządzenia. Mamy nadzieję, że ta wygodna metoda płatności, połączona z promocją, zachęci do wypożyczenia roweru zarówno dotychczasowych, jak i nowych użytkowników” – mówi Marek Pogorzelski, rzecznik prasowy Nextbike Polska.

Visa Checkout ułatwia zakupy online, pozwalając na ich opłacanie bez konieczności każdorazowego wpisywania danych karty. Użytkownik zapisuje je w usłudze tylko raz – w trakcie rejestracji. Później, do potwierdzenia płatności wystarczy jedynie podanie loginu i hasła. Nad bezpieczeństwem transakcji realizowanych poprzez Visa Checkout czuwa wielopoziomowy system zabezpieczeń wykorzystujący m.in. usługę 3D-Secure. Płacenie za zakupy online poprzez Visa Checkout daje konsumentom dostęp do takich samych korzyści, jakie oferuje tradycyjne posługiwanie się kartami (m.in. usługa chargeback).