Liczba ponad 225 tysięcy diod eko-led tworzy w tym roku świąteczną iluminację Wola Parku.

Przed wejściem do Centrum zawisł szeroki na 5 metrów i rozpostarty na 24 metry świetlny baldachim. Jego białe, przyjemnie ciepłe światło z ciekawym, chłodnym błyskiem idealnie komponuje się z resztą zewnętrznych dekoracji. Fasadę Wola Parku bogato ozdabiają świetlne kurtyny, a także mieniąca, gigantyczna kokarda. W Centrum zobaczymy również zaprzęg reniferów oraz sanie Świętego Mikołaja. O nadchodzącej Gwiazdce przypomina 10-metrowa choinka. Wykonana jest z zielonego igliwia, a swój blask zawdzięcza ponad 3 tysiącom diod eko-led. – Każdego roku dokładamy wszelkich starań, by odwiedzający Wola Park czuli magię Świąt. Barwne iluminacje, świąteczne dekoracje czy plenerowe lodowisko sprawiają, że w Centrum panuje wyjątkowa atmosfera. Pamiętamy o dzieciach. Dla nich szykujemy oczywiście wizytę Świętego Mikołaja. Nie zabraknie też uwielbianego przez najmłodszych zaczarowanego drzewa – mówi Emilia Szkudlarek, menedżer marketingu Wola Parku.

Uwagę Klientów z pewnością zwróci 29 przestrzennych gwiazd świetlnych, które dzięki zastosowaniu innowacyjnego materiału mienią się tysiącami maleńkich gwiazdek. Wewnętrzne baldachimy oraz migocące ciepłym blaskiem kurtyny konsekwentnie nawiązują stylem do dekoracji zewnętrznej.

Wola Park pamięta również o Parku Ulricha. – W okresie świątecznym przestrzeń parkowa po zmroku na nowo ożywa. Świąteczne iluminacje dają pretekst do rodzinnych spacerów – mówi Mariusz Gagatko, opiekun projektu z firmy Multidekor, która zaprojektowała i wykonała iluminacje zarówno w Wola Parku, jak i Parku Ulricha. Park Ulricha ponownie stanie się scenerią dla niezwykle lubianego przez całe rodziny świetlnego mini zoo. Pojawią się tam 3-metrowe, świetliste renifery, potężne niedźwiedzie, a także króliki i wiewiórki