Rusza coroczny plebiscyt na najładniej oświetlone galerie handlowe.

Polska Rada Centrów Handlowych po raz kolejny wspólnie z Grupą Energa zaprasza wszystkie galerie handlowe do udziału w zimowej zabawie „Świeć się z Energą”. W ramach akcji organizatorzy zachęcają do świątecznego przystrajania centrów handlowych, ale także miast i domów oraz uwieczniania tych iluminacji na zdjęciach. Udział w plebiscycie na najpiękniej oświetloną galerię handlową to szansa by wypromować się w okresie świątecznym i zdobyć nagrodę główną – kampanię reklamową o wartości 50 000 zł w Wirtualnej Polsce.

Plebiscyt na najładniej rozświetloną galerią handlową podzielony jest na dwa etapy. W pierwszej kolejności za pomocą głosowania Internautów zostanie wybrana najpiękniej rozświetlona galeria w danym województwie. Następnie zdjęcia 16 finałowych galerii oceniać będzie jury, które wyłoni zwycięzcę i przyzna mu tytuł „Jaśnie Galerii”. Najładniej oświetlony obiekt poznamy 31 stycznia.

W zeszłym roku główną nagrodę zdobyła galeria Millenium Hall w Rzeszowie, a dodatkowe wyróżnienie Zielone Arkady z Bydgoszczy.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są od 14 grudnia, zabawa potrwa do końca stycznia. Partnerem wydarzenia jest Polska Rada Centrów Handlowych.