Siódemka wprowadziła do swojej oferty wersję modułu wysyłkowego 7 Business Ship Control dostosowaną do współpracy z popularnym programem dla firm Comarch Optima. Aplikacja Siódemki, która po zainstalowaniu staje się integralną częścią programu Optima, automatyzuje zarządzanie przesyłkami bezpośrednio w ramach systemu magazyowo-sprzedażowego Comarchu, co znacząco przyśpiesza procesy logistyczne w firmie.

Moduł wysyłkowy 7 Business Ship Control dla Comarch Optima został zaprojektowany we współpracy z autoryzowanym partnerem Comarch, firmą Mega-Systems. Dzięki temu oferowane rozwiązanie jest w pełni bezpieczne dla systemów informatycznych klientów.  Jako jeden z w pełni zintegrowanych modułów Comarch Optima, 7BSC umożliwia użytkownikom efektywne zarządzanie procesem przesyłek w firmie. Aplikacja Siódemki w pełni go automatyzuje.

Comarch ERP Optima to program stworzony z myślą o rynku małych i średnich firm działających w różnych branżach. Zawiera kilkanaście zintegrowanych aplikacji-modułów (m.in. sprzedażowy, magazynowy, księgowy, kadrowo-płacowy) pracujących na jednej bazie danych i obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa.