Podczas targów Integrated Systems Europe (ISE) 2017 firma Sharp zaprezentuje jedyny w swoim rodzaju 70-calowy monitor wąskoramkowy do budowy telebimów. Jest o 10 cali większy niż obecny największy w ofercie firmy oraz o 15 cali większy od obecnego rynkowego standardu. To właśnie ogromy telebim stworzony z czterech takich monitorów w układzie pionowym powita klientów na stoisku Sharp.

Podczas ISE, Sharp zaprezentuje sześć nowych ofert produktowych, niektóre z nich w nowych kategoriach, podkreślając dynamiczny rozwój firmy Sharp Visual Solutions od czasu fuzji z firmą Foxconn w kwietniu 2016 roku. – Nasze stoisko na targach ISE pokazuje rozwój firmy i wysyła jasny komunikat: warto współpracować z Sharp. – mówi Sid Stanley, General Manager w Visual Solutions, Sharp Europe. – Rozwijamy się i wprowadzamy innowacje. Jak przekonali się już nasi partnerzy, doskonale sprawdzamy się we współpracy. Znacznie unowocześniliśmy nasze produkty. Mamy atrakcyjną ofertę spełniającą oczekiwania klientów, którzy chcą wywierać silne wrażenie na publiczności. To wszystko pozwala przewidzieć, co czeka nas w 2017 roku oraz jasno pokazuje korzyści płynące z partnerstwa z firmą Foxconn.

Innym wartym uwagi produktem na stoisku będzie standard Sharp Mini OPS (Open Pluggable Specification) dla monitorów Sharp. Trzy różne moduły dodatkowe, wykorzystujące Mini-OPS, pozwolą łatwo i niedrogo rozszerzyć zakres funkcji monitorów oraz zapewnią użytkownikom elastyczność w komunikacji cyfrowej i interakcji.