Dzięki partnerstwu z Visa, Oficjalnym Partnerem Płatności FIFA, klienci eService, którzy aktywnie korzystają z możliwości przyjmowania transakcji na smartfonie, będą mieli szansę poczuć atmosferę wielkiego piłkarskiego święta. Będą mogli wziąć udział w loterii, na zwycięzców której czekają sportowe emocje i wyjątkowe upominki podczas wspólnego oglądania transmisji meczu w trakcie Mistrzostw Świata FIFA w Katarze 2022.

17 grudnia czeka nas wielkie piłkarskie święto – mecz o 3. miejsce Mistrzostw Świata FIFA w Katarze 2022. Z tej okazji Visa, jeden ze światowych liderów płatności cyfrowych oraz eService, lider polskiego rynku akceptacji kart płatniczych i największy agent rozliczeniowy w Europie Środkowo-Wschodniej, chcą zaprosić przedsiębiorców korzystających z rozwiązania LikePOS do wspólnej zabawy i udziału w loterii, w której nagrodami jest 20 podwójnych wejściówek na wyjątkową transmisję tego meczu. Odbędzie się ona w jednej z najbardziej piłkarskich restauracji w Polsce, a uczestnicy imprezy otrzymają wyjątkowe upominki.

Mistrzostwa Świata FIFA w Katarze 2022 to pierwszy, największy na świecie turniej piłki nożnej na Bliskim Wschodzie i pierwszy, który odbędzie się pod koniec roku kalendarzowego. Zostanie on rozegrany między 20 listopada a 18 grudnia, na ośmiu najnowocześniejszych stadionach, na których 32 drużyny piłkarskie będą walczyć o Puchar Zwycięzców Mistrzostw Świata FIFA .

– Jako wyłączny partner FIFA w zakresie usług płatniczych, jesteśmy bardzo podekscytowani, czekając na święto wspólnoty i radości, którym jest to legendarne sportowe wydarzenie, łączące miliony fanów piłki nożnej na całym świecie. Daje nam ono wyjątkową możliwość kształtowania zmian, poprzez prezentację innowacyjnych rozwiązań płatniczych, które odzwierciedlają wyznawane przez nas wartości akceptacji, równości i inkluzywności – powiedział Adrian Kurowski, dyrektor Visa w Polsce – Cieszę się, że dzięki nam polscy przedsiębiorcy, przyjmujący płatności cyfrowe na smartfonach, będą mogli być częścią piłkarskich emocji, które czekają na nas podczas Mistrzostw Świata FIFA 2022 w Katarze.

– Po raz kolejny razem z Visa mamy przyjemność realizować wyjątkowy projekt łączący dwie bardzo ważne dziedziny życia. To innowacje technologiczne wspierające biznes naszych klientów oraz pozytywne, sportowe emocje, którymi możemy się z nimi podzielić, realizując bliską nam filozofię Work–life balance. Wspólnym mianownikiem tych dwóch rzeczy jest owoc naszej współpracy – LikePOS, czyli przygotowanie i wprowadzenie na rynek jednego z najnowocześniejszych rozwiązań pozwalających zamienić smartfona w uniwersalny terminal płatniczy. Teraz, w naszej wspólnej promocji może on dodatkowo zmienić się w ”bilet” do wspólnego świętowania jednego z najważniejszych meczów piłkarskich najbliższych lat – dodaje Joanna Seklecka prezes Zarządu eService.

Visa, wyłączny Partner Usług Płatniczych FIFA od 2007 roku, wciąż dąży do innowacji w zakresie płatności, które zapewnią kibicom lepsze doświadczenia przy kasie. Niezalenie od tego, czy chodzi o technologię płatności zbliżeniowych, czy o nowe sposoby płatności, Visa wykorzystuje swoją wiedzę, aby dostarczać innowacyjne płatności, które na nowo odwzorują doświadczenia fanów.