Lato nie lubi nudy, szczególnie w modzie, dlatego AliExpress, specjalnie z myślą o miłośnikach najnowszych trendów w Polsce, przygotowało specjalną promocję. W ramach akcji wszyscy, którzy kochają modę, mogą skompletować swoje stylizacje na te okazje, które chcą – czy to na spotkanie w domu, romantyczną kolację czy długo wyczekiwane wyjście z przyjaciółmi na miasto. Promocja potrwa do 21 czerwca.
Oversizowe sukienki, bluzki z bufkami, koszulki z nadrukami czy neonowe barwy – tego nie może zabraknąć w szafie osób, które kochają bawić się modą. AliExpress, największa platforma zakupowa na świecie, z okazji nadchodzącego sezonu letniego przygotowała dla swoich konsumentów zestaw specjalnych zniżek i okazji zakupowych pod hasłem „Summer sale”.

AliExpress zdecydowało się zorganizować w Polsce promocję „Summer Sale” po raz pierwszy w tym roku, który jest wyjątkowy ze względu na panującą sytuację. Polska etapowo otwiera się po wybuchu wirusa i mieszkańcy z niecierpliwością wyczekują lata. By podzielić się z nimi inspiracjami i stylowymi stylizacjami, marka zaprosiła do najnowszej promocji pod hasłem „House Runway” wybranych influencerów aktywnych na Instagramie, którzy uwielbiają bawić się modą.

– To był trudny początek roku dla wszystkich naszych klientów i dlatego zdecydowaliśmy się uruchomić naszą pierwszą letnią wyprzedaż, aby nagrodzić naszych użytkowników za ich lojalność w tym okresie, a także dać im szansę na zakup szerokiej gamy produktów, z których będą mogli korzystać w nadchodzącym sezonie letnim – mówi Olga Zambon, Marketing Manager w AliExpress.

Promocja to kolejny krok w celu realizowania idei AliExpress, której założeniem jest umożliwienie influencerom jeszcze bliższego kontaktu z konsumentami poprzez platformę AliExpress Connect. Boloomberg niedawno poinformował, że marka planuje wspierać za pośrednictwem platformy nawet 1 milion wpływowych twórców i influencerów w najbliższych latach. Biorąc pod uwagę fakt, że w tym tygodniu do kampanii „House Runway” dołączyły czołowe polskie osobowości, można wnioskować, że nadchodzi dobry czas dla marki.

W czasie promocji wybrane produkty z oferty będzie można kupić nawet o 50% taniej. To doskonała gratka dla osób, które w różnych okolicznościach lubią wyglądać modnie i nie potrzebują specjalnego powodu, by przygotować oryginalną stylizację. Ubierz się na okazję, którą chcesz, a nie na tę którą masz – w myśl tej zasady, każdy może z łatwością dobrać stylizacje, które idealnie wpiszą się w okazję, którą sami sobie stworzymy – możemy wyglądać modnie zarówno w domu, jak i na mieście. Decyzja należy do nas!

Aby skorzystać z najnowszej promocji AliExpress „Summer Sale”, należy wejść stronę internetową AliExpress lub skorzystać z aplikacji. Jeśli chcemy otrzymać 4 dolary zniżki, należy zrobić zakup za minimum 30 dolarów. Promocja trwa do 21 czerwca 2020 roku.