APCOA Parking uruchomiła możliwość kupowania abonamentów parkingowych online. To wygodne rozwiązanie, które daje wiele korzyści. Logując się na swoim koncie można nim zarządzać, m.in. dodawać pojazdy, w tym wprowadzać ich unikalne nazwy, czy przeglądać sesje parkingowe.

– Nieustannie pracujemy nad rozwojem swoich usług. Dzięki temu parkowanie staje się jeszcze łatwiejsze. Najnowsze rozwiązanie pozwala naszym klientom na wygodny zakup abonamentów parkingowych i zarządzanie nimi – mówi Maciej Zawadzki, Prezes Zarządu APCOA Parking.

Na dedykowanej stronie abonamenty.apcoa.pl znajdziemy wyszukiwarkę parkingów zarządzanych przez APCOA Parking. Z jej poziomu użytkownicy mogą wybrać interesujący ich parking i w kilku krokach zakupić abonament. Strona do zakupu abonamentów jest zintegrowana z aplikacją mobilną APCOA FLOW. Do logowania na stronie można korzystać z tych samych danych, które wykorzystywane są w przypadku aplikacji mobilnej. Dzięki temu zarówno na swoim koncie w aplikacji mobilnej, jak i na stronie internetowej mamy podgląd do wszystkich abonamentów na indywidualnym koncie.

Abonamenty parkingowe online można kupić wybierając jedną z możliwych metod płatności: BLIK, Szybki Przelew lub Karta Płatnicza.

APCOA Parking Polska jest częścią Grupy APCOA, będącej największą w Europie firmą w branży parkingowej, zarządzającą ponad 1,8 mln miejsc parkingowych na ponad 14 000 parkingach, w 13 krajach, generując rocznie około miliarda euro przychodów. W 2022 roku APCOA Parking Polska otworzyła na terenie kraju 290 nowych parkingów, a w portfelu firmy znajduje się ponad 1 200 obiektów parkingowych. APCOA Parking Polska posiada duże doświadczenie w zarządzaniu parkingami lotniskowymi, a także nieruchomościami parkingowymi dla klientów z sektorów handlowego, biurowego, wystawienniczego, rozrywkowo – sportowego, ochrony zdrowia, publicznego (parkingi miejskie i strefy płatnego parkowania), turystycznego, logistycznego oraz wielu innych. Przez wiele lat działalności APCOA Parking Polska zdobyła ogromne doświadczenie i kompetencje, które pomagają jej w oferowaniu partnerom innowacyjnych produktów i usług. Klienci parkingów APCOA Parking Polska mogą korzystać z najbardziej zaawansowanej w Europie aplikacji APCOA FLOW, która ułatwia planowanie podróży i samo parkowanie.