Getin Bank jest kolejną instytucją finansową, która wprowadza do swojej oferty usługę MasterCard Mobile. Jest to platforma, dzięki której doładujemy telefon lub kupimy bilety do kina bezpośrednio w swoim smartfonie.

Getin MasterCard Mobile to wygodne i bezpieczne płatności w aplikacjach mobilnych i sklepach internetowych. Rozwiązanie umożliwia dokonywanie płatności przez podanie numeru swojego telefonu komórkowego zamiast numeru karty płatniczej. Dzięki aplikacjom akceptującym tę metodę płatności, kupimy bilety do kina czy na autobus, zapłacimy za parkowanie lub doładujemy telefon. Z tego rozwiązania korzysta również szereg sklepów internetowych i mobilnych. Pełna lista partnerów dostępna jest na stronie www.mastercardmobile.pl oraz w aplikacji mobilnej Getin MasterCard Mobile.

Aby skorzystać z usługi, wystarczy telefon komórkowy i karta Getin Banku z logo MasterCard. Aplikacja wykorzystuje funkcję lokalizacji. W ten sposób jej użytkownicy mogą na bieżąco sprawdzić, które usługi dostępne są w miejscu, w którym przebywają. Lista partnerów MasterCard Mobile stale się powiększa.

Specjalnie dla swoich klientów Getin Bank przygotował promocję dedykowaną nowej usłudze. Aby z niej skorzystać, wystarczy zainstalowanie na telefonie aplikacji Getin MasterCard Mobile i zgłoszenie do MasterCard Mobile karty debetowej, wydanej do konta Getin UP. W ramach promocji, klient, który zapłaci za zakupy lub usługi za pomocą aplikacji, może otrzymać zwrot 50% wartości transakcji, zyskując w ten sposób nawet do 200 złotych.