arvato Polska,jeden z największych dostawców usług dla branży e-commerce, zostało wyróżnione w programie badawczym satysfakcji klientów „Lider Logistyki, Operator Logistyczny Roku 2014”. Firma została laureatem nagrody dla najlepszej spółki logistycznej w segmencie e-commerce.

Badanie satysfakcji klientów „Operator Logistyczny Roku” dostarcza obiektywnych danych w obszarze jakości usług logistycznych. To jedyny w Polsce projekt badawczy typu customer satisfaction dla sektora TSL, którego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii klientów, firm na polskim rynku usług logistycznych. Badanie realizowane jest przez Agencję Badawczą Data Group Consulting oraz Wydawnictwo Eurologistics.

Nagrody Lider Logistyki w programie badawczym Operator Logistyczny Roku 2014 zostały przyznane w czterech kategoriach: e-commerce, kompleksowa obsługa, lojalność klientów i jakość obsługi.

arvato Polska działa na rynku usług logistycznych od 20 lat. Firma jest pionierem kompleksowych usług outsourcingowych w zakresie: SCM (logistyka), CRM (wielokanałowa obsługa klientów) oraz FS (usługi finansowe). W ostatnim czasie firma mocno koncentruje się na rozwiązaniach skierowanych do sektora e-commerce, między innymi w trybie „One Stop E­commerce”.