Aplikacje w chmurze, sklep internetowy oraz dostęp na smartfonach i tabletach to najnowsze propozycje, z których mogą skorzystać małe i średnie firmy. Ponadto, wszystkie dotychczas użytkowane programy Asseco WAPRO zostały wyposażone w nowy interfejs i zaktualizowane o dodatkowe funkcjonalności oraz najnowsze przepisy prawne i podatkowe.

Do oferty Asseco WAPRO dołączyło rozwiązanie klasy e-commerce, umożliwiające uruchomienie i prowadzenie sklepu internetowego. Platforma abStore jest w pełni zintegrowana z systemem Asseco WAPRO Sprzedaż i magazyn WF-Mag, dzięki czemu użytkownicy obydwu tych programów mogą kontrolować stany magazynowe i rozrachunki oraz obsługiwać zamówienia od odbiorców i do dostawców w jednym miejscu. Mają oni także możliwość tworzenia spójnej bazy kontrahentów, zarówno w e-sklepie, jak i w systemie sprzedażowym.

Asseco Business Solutions oferuje klientom nową odsłonę programu Sprzedaż mobilna WF-Mag Mobile 2. Do dystrybucji trafiła wersja aplikacji przeznaczona do pracy na urządzeniach z systemem Android. Niedługo do oferty dołączy także nowy produkt – iBusiness, czyli mobilny system analityczny na telefony komórkowe i tablety.