Anvis to dostawca materiałów ekspozycyjnych promujących markowe produkty w miejscach sprzedaży. Aby utrzymać się na bardzo konkurencyjnym dla branży reklamowej rynku, firma zdecydowała się na wdrożenie dedykowanego rozwiązania do  planowania produkcji, co w konsekwencji przełożyło się na optymalizację kosztów działania i lepszą obsługę klientów. Nowe narzędzia zostały zaprojektowane oraz uruchomione przez firmę IMAG Dariusz Biliński, Autoryzowane Centrum Serwisowe oprogramowania Asseco WAPRO.

Nowe narzędzie Anvis Planowanie Produkcji w WF-Mag, stworzone specjalnie na potrzeby firmy Anvis i dostosowane do specyfiki jej pracy,  pozwoliło bardziej racjonalnie niż dotychczas planować dostawy oraz określać najbardziej optymalną produkcję. Aplikacja została zintegrowana z systemem magazynowo-sprzedażowym Asseco WAPRO, dzięki czemu automatycznie tworzy w nim zamówienia do konkretnych dostawców na poszczególne komponenty potrzebne do kompletacji zlecenia od kontrahenta. Funkcja ta umożliwia planowanie wielkości produkcji w kalendarzu i dokonywanie w nim również edycji planów produkcyjnych.

Ponadto w Anvis stworzony został również moduł transportowy pozwalający śledzić dokładne położenie poszczególnych partii elementów do montażu, jak i gotowych produktów. Firma Anvis korzysta z usług podwykonawców w różnych rejonach Polski i stąd możliwość szybkiej i wygodnej współpracy z nimi  jest wyjątkowo istotna.

Anvis zdecydowało się również na usprawnienie swojej analityki biznesowej, bez której rozwój współczesnego przedsiębiorstwa jest wręcz niemożliwy. Wdrożony system Asseco WAPRO Analizy wielowymiarowe WF-Analizy umożliwił przeprowadzanie wszechstronnych analiz danych handlowych i finansowych firmy. Co najważniejsze, cała analityka jest możliwa do wykonywania w jednym miejscu.