Firma 4Mobility jako pierwsza w Warszawie i jedna z pierwszych w Polsce, wprowadziła innowacyjną usługę car sharingu, czyli wynajmu aut na minuty. Pasaże Tesco to pierwszy sieciowy partner, z którym firma współpracuje przy kilku lokalizacjach. Klienci mogą skorzystać z tej innowacyjnej opcji transportu już w 3 warszawskich obiektach.

Car sharing to nowa na rynku usługa, polegająca na krótkoterminowym wynajmie samochodu. Wystarczy smartfon z zainstalowaną aplikacją 4Mobility, aby móc od ręki lub z wyprzedzeniem wynająć auto. Zarezerwowany samochód można odebrać z jednej z 35 baz na terenie Warszawy. Aż trzy z nich są zlokalizowane na terenie Pasaży Tesco – przy al. KEN 14 na Ursynowie, przy ul. Górczewskiej 218 na Bemowie i przy ul. Fieldorfa 41 na Pradze-Południe.

Usługa dostępna przy Pasażach Tesco daje wiele możliwości. Gdy klient wybrał się na zakupy komunikacją miejską, a kupił więcej rzeczy niż początkowo miał w planach, może łatwo skorzystać z 4mobility. To także rozwiązanie dla osób, które nie posiadają własnego samochodu, a chcą wybrać się na duże cotygodniowe zakupy do galerii handlowej. 4mobility sprawdzi się w przypadku nagłej potrzeby, jak i zaplanowanych wcześniej działań.

Innowacyjny charakter usługi, atrakcyjne ceny, łatwość dostępu, wysoki komfort użytkowania oraz bezpłatne parkowanie w Strefie Płatnego Parkowania i w bazach sprawiły, że usługa stała się popularna nie tylko wśród klientów Pasaży Tesco, ale również wśród Warszawiaków. Dodatkowym atutem jest flota, składająca się z samochodów marki BMW i MINI.