Twórcy mobilnej aplikacji shoppingowej hop2shop wprowadzili kolejną, innowacyjną funkcjonalność, która znacząco wpłynie na obraz polskiego rynku M-Commerce i E-commerce. Dla wszystkich dotychczasowych i nowych partnerów, dostępna jest już technologia BEACON. Urządzenie, w pełni zintegrowane z aplikacją hop2shop, łączy technologię beacona z HOPBOX’em – urządzeniem emitującym ultradźwięki i pozwalającym na szybką geolokalizację użytkownika. Może być wykorzystane w sklepie, galerii, salonie kosmetycznym, obiekcie sportowym, muzeum, innych miejscach. Zintegrowany z hop2shop beacon jest dostępny dla prawie 99 proc. smartfonów używanych na polskim rynku. Technologia beaconw połączeniu z aplikacją hop2shop jest w pełni aktywna, w najbliższych dniach będzie wdrażana w punktach partnerskich.

Hop2shop to bezpłatna aplikacja z kategorii shopping,fashion, lifestyle dostępna dla smartfonów z systemami iOS i Android. Hop2shop to dedykowany klub lojalnościowy (kupony, punkty wymienne na nagrody). Znaleźć tu można min.: aktualne trendy, najlepsze produkty, inspiracje kulinarne, modowe. Hop2shop oferuje: video (pokazy mody, relacje z eventów, filmy edukacyjne, przepisy), zdjęcia, recenzje.

iHOPBOX to urządzenie, które pozwala na zdobycie punktów (Klub Lojalnościowy) w trakcie wizyty w punkcie partnerskim. System umożliwia szybkie pobranie i prezentację na ekranie smartfona tzw. krótkiej oferty (informacja o trwającej w danym momencie promocji, wyprzedaży). Dzięki zintegrowanemu systemowi hop2shop i beacon, aplikacja przypomni nam produkty i oferty wcześniej polubione i zachowane w sklepie partnera prezentowanym w hop2shop.