28 sierpnia br. rusza akcja „Gang Świeżaków 2”, w ramach której klienci robiący zakupy w Biedronce mogą za darmo zdobyć pluszaki w kształcie warzyw i owoców. W nowej edycji na klientów czekają miliony zabawek, w tym Juniorzy, czyli maskotki w mniejszym rozmiarze.
Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zbierać naklejki przyznawane podczas bieżących zakupów w Biedronce na specjalne karty kolekcjonerskie. Punkty będzie można zbierać do 19 listopada br.

Zakup produktów za 40 zł daje możliwość otrzymania 1 punktu. Zbieranie punktów może być jeszcze szybsze dzięki dodatkowym naklejkom przyznawanym za: zakup warzyw i owoców (1 pkt.), użycie zarejestrowanej karty lojalnościowej „Moja Biedronka” (1 pkt.), zakup produktów specjalnych za min. 10 zł w okresie wskazanym na etykiecie (1 pkt.).

Każdego z nowych Świeżaków będzie można otrzymać za darmo po zebraniu 60 punktów. 30 naklejek będzie uprawniało do jego zakupu w cenie 19,99 zł/szt. Juniora można odebrać bezpłatnie po zebraniu 30 punktów. Pluszaki będą wydawane do 3 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

W nowej edycji akcji do „Gangu” dołączyli: Groszek Grześ, Rzodkiewka Żaneta, Kalafior Krzyś oraz Borówka Basia.