Bilet z plusem, czyli dodatkowymi korzyściami dla podróżujących komunikacją miejską – takie hasło przyświeca twórcom portalu lojalnościowego warszawskiej komunikacji miejskiej dostępnego pod adresem: www.biletplus.waw.pl.

Korzystasz z warszawskiej komunikacji miejskiej? Robisz zakupy w sieci? Jeżeli tak, to możesz oszczędzać. Zniżka na zakupy na Allegro, rabat na wszystkie artykuły w sklepach RTV EURO AGD, Saturn czy Media Markt oraz tańsze wakacje u takich operatorów jak TUI, wakacje.pl i travelplanet.pl, a także dodatkowe upusty na zakupy w Empiku, Smyku, C&A czy Orsay – to tylko niektóre z ofert dostępnych w ponad 350 sklepach partnerskich portalu biletplus.

Twórcy programu postanowili pójść krok dalej i poza standardowymi narzędziami wykorzystywanymi w programach lojalnościowych, proponują użytkownikom portalu unikalny model Cashback, dają im możliwość oszczędzania ze zwrotem pieniędzy przy każdorazowym zakupie. Model ten umożliwia użytkownikom zarejestrowanym na portalu www.biletplus.waw.pl, gromadzenie zaoszczędzonych podczas zakupów w sieci pieniędzy i zwrot ich części na własne konto bankowe. Dodatkowo oferty dostępne na portalu biletplus, łączą się z aktualnymi promocjami, obowiązującymi przecenami i wyprzedażami organizowanymi przez sklepy partnerskie. W praktyce oznacza to, że użytkownik robiąc zakupy przez platformę biletplus, może skorzystać z dostępnych w sklepach partnerskich promocji, przecen czy wyprzedaży, dodatkowo otrzymując zwrot części pieniędzy, którymi może dowolnie dysponować.

Program jest skierowany dla wszystkich użytkowników warszawskiej komunikacji miejskiej. Udział w programie jest całkowicie bezpłatny i zarejestrować może się każdy Udział w programie jest całkowicie darmowy i zarejestrować może się każdy – jedynym warunkiem korzystania z ofert dostępnych na portalu jest aktywowanie swojego konta oraz deklaracja korzystania z komunikacji miejskiej.

Operatorem portalu jest firma VANGO.