Wieloetapowy przetarg na obsługę sklepu internetowego www.dolce-gusto.pl wygrała firma Bold Brand Commerce, specjalizującą się w projektowaniu, wdrażaniu i obsłudze systemów e-commerce opartych o Magento.
NESCAFÉ Dolce Gusto, należąca do firmy Nestlé, to globalna marka systemu na kawę w  kapsułkach istniejąca na polskim rynku od 2008 roku. W bieżącym roku nastąpiła migracja sklepu internetowego dolce-gusto.pl na platformę Magento Enterprise.

Dzięki tej zmianie umożliwione zostało lokalne zarządzanie stroną internetową. Powstała w związku z tym potrzeba znalezienia partnera, który będzie ekspertem w zakresie obsługi platformyi znajomości technologii Magento Enterprise oraz zrozumie strategię naszej marki – podkreśla Barbara Kamińska, Senior Product Manager NESCAFÉ Dolce Gusto.

Bold będzie odpowiadał za rozwój i bieżącą obsługę platformy e-commerce dla marki NESCAFÉ Dolce Gusto. Poza supportem technicznym firma zapewni wsparcie w zakresie szeroko pojętej komunikacji marketingowej i projektowania User Experience.