Firma Bold specjalizująca się w projektowaniu i wdrażaniu systemów e-commerce B2C i B2B klasy enterprise opartych o platformę Magento, znalazła się wśród najszybciej rozwijających się firm technologicznych w prestiżowym rankingu Deloitte Technology Fast 50 CE.

Ranking Deloitte Technology Fast 50 Central Europe to prestiżowy konkurs wyławiający 50 najdynamiczniej rozwijających się firm w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (13 państw), na podstawie wzrostu przychodów operacyjnych. Firma Bold zajęła wysokie 17 miejsce i tym samym uplasowała się w tegorocznej edycji na najwyższym podium spośród polskich firm dostarczających kompleksowe rozwiązania e-commerce.

– Otrzymanie nagrody w kategorii „Najszybciej rozwijających się firm technologicznych rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe to niezwykłe wyróżnienie. Natomiast wzrost przychodów na poziomie 766% to potwierdzenie sukcesu i właściwie realizowanej strategii rozwoju. Jesteśmy dumni z naszego zespołu. W końcu to jego zasługa. Możemy zapewnić również, że nie spoczniemy na laurach, co pokaże kolejna edycja. – mówi Borys Skraba, Prezes Zarządu Bold Brand Commerce.