Firma Bold Brand Commerce, specjalizująca się w rozwiązaniach e-commerce klasy enterprise dla B2C i B2B, została oficjalnym Partnerem Shopware AG – jednego z największych dostawców oprogramowania e-commerce na rynku europejskim. To jedyne takie partnerstwo w Polsce i zapowiedź nowych możliwości dla klientów.
– Cieszymy się bardzo, że Bold należący do najbardziej wpływowych, polskich firm w zakresie doradztwa i wdrażania rozwiązań e-commerce, znalazła się w gronie naszych Partnerów. Dzięki współpracy z Bold możemy teraz również polskim klientom oferować kompetentną obsługę i całkiem nową jakość e-commerce. – mówi Stephan Bütterhoff, Manager Sales International der shopware AG/

Shopware to wiodąca platforma e-commerce, rozwijana od 17 lat przez niemiecką spółkę Shopware AG. W całej Europie firma posiada ponad 1200 certyfikowanych partnerów, zaś liczba wdrożeń przekracza 60 tysięcy. Potężne możliwości sprzedażowe platformy doceniły największe europejskie marki takie jak Grohe, Brita, Mars, L’Oréal, Discovery Channel, Haribo, Blaupunkt, Man, i wiele innych.
Shopware – kolejna generacja oprogramowania open source e-commerce.

Nadrzędnym celem twórców oprogramowania była skuteczna sprzedaż online. Dlatego system charakteryzuje wysoka elastyczność, łatwość rozbudowy, wydajność przy bardzo dużym natężeniu ruchu oraz wykorzystanie najnowocześniejszych technologii, takich jak Symfony 3. Zaawansowane możliwości tworzenia segmentów klientów i produktowych, połączone z rozbudowanymi narzędziami do tworzenia landing-page i e-mail marketingu (obsługa za pomocą intuicyjnych bloków i funkcji drag&drop) pozwalają na automatyzację i personalizację, a przez to na zaprojektowanie niepowtarzalnego user experience. Do tego producent przewidział rozwiązania tzw. akceleratory, które pozwalają zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających biznesów, m.in. w zakresie marketplace, funkcjonalności B2B, integracji z dystrybutorami i dilerami. Jako przykład może posłużyć EURONICS, wiodąca marka sprzętu elektronicznego w Niemczech, która w oparciu o platformę Shopware Enterprise zbudowała marketplace dla ponad 200 sprzedawców.

Rozwój platformy Shopware w Polsce
Status Partnera Enterprise dla firmy Bold pozwala na dostęp do unikalnej wiedzy technologicznej oraz jeszcze lepsze wsparcie Shopware i całego zespołu ekspertów.

– Jest to tym większe wyróżnienie i osiągnięcie, że jesteśmy jedyną firmą w Polsce, której przyznano takie partnerstwo. – mówi Borys Skraba, Prezes Zarządu w Bold Brand Commerce. Jestem przekonany, że nasze partnerstwo przynosi nowe możliwości obecnym i potencjalnym Klientom. Sam system stanowi bowiem doskonałą alternatywę dla najbardziej uznanych rozwiązań e-commerce, szczególnie pod kątem szybkości wprowadzenia nowego produktu na rynek. Wystarczy wspomnieć takie rozwiązania jak system do segmentacji klientów i produktów, zaawansowany system ticketów, system zarządzania ryzykiem zakupowym, multistore, funkcje wielojęzyczności i wielowalutowości. – dodaje.