Na półmetku wakacji marka LodyBonano zaprasza wszystkich swoich fanów do udziału w kolejnej zabawie, w której do zgarnięcia są wyjątkowo cenne nagrody – łącznie aż osiem zegarków Smartwatch Samsung Gear Fit.

Wakacje to czas podróży – zarówno tych dalszych jak i całkiem bliskich. Niezależnie od kierunku naszych letnich wojaży ale i sposobu spędzania urlopu, stałym punktem niemal każdego wakacyjnego dnia zwykle bywa wizyta w lodziarni. Słodka chwila spędzona na skosztowaniu lodowego deseru to znakomity sposób na małą przerwę w eksploracji kolejnych zabytków lub w wylegiwaniu się na plaży.

– Aby zdobyć ten nowoczesny zegarek, który pozwala nam nie tylko pozostawać w stałym kontakcie z bliskimi, lecz zarazem wspomaga nas w prowadzeniu aktywnego trybu życia, wystarczy podczas letnich podróży delektować się Lodami Bonano a następnie udokumentować ten fakt zdjęciem wykonanym na tle lodziarni i zachować paragon potwierdzający zakup deseru – mówi Sylwia Korpacz, odpowiedzialna za marketing sieci.

Konkurs został podzielony na dwie kategorie – „Odkrywca najdalej położonych od siebie lodziarni” oraz „Odkrywca największej liczby lodziarni Bonano”. Co tydzień dwa zegarki trafią do zwycięzców każdej z kategorii.

Jak wyjaśnia przedstawicielka marki, zdjęcie (lub zdjęcia) należy przesłać na adres konkurs@lodybonano.pl w czasie trwania konkursu – czyli od 31 lipca do 27 sierpnia. Fotografie powinny być odpowiednio opisane – należy podać nazwę miejscowości, w której zajadaliśmy się Lodami Bonano, a w tytule maila dodatkowo wpisać: „Konkurs – Odkrywcy Bonano”.

– Zanim wyślemy zdjęcia należy uzupełnić formularz on-line znajdujący się wraz z regulaminem na naszej stronie internetowej, podając w nim swoje dane: imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mail oraz nazwę kategorii, w której bierzemy udział – przypomina Sylwia Korpacz.

Warto pamiętać, że w każdym sierpniowym tygodniu wygrać może tylko jedna osoba w danej kategorii.