Sezamie otwórz się! Bonarka uruchomiła nowy program lojalnościowy „SEZAM” oparty na prostej i intuicyjnej aplikacji mobilnej. Za każde zakupy klienci otrzymają punkty, które będą mogli wymienić na atrakcyjne nagrody.

Bonarka przygotowała dla swoich klientów nowy program lojalnościowy. Wystarczy ściągnąć na telefon bezpłatną aplikację „SEZAM” i dokonać szybkiej rejestracji, żeby otrzymać możliwość zamieniania paragonów na punkty. Każda złotówka wydana w centrum to 1 punkt. Paragony skanuje się za pomocą aparatu w telefonie. Nie trzeba niczego ręcznie wpisywać. Sama czynność zajmuje mniej niż 30 sekund. Uzbierane punkty można wymienić na nagrody rzeczowe lub usługi. Odbiór nagród odbywa się we wskazanych sklepach za okazaniem kodu generowanego w aplikacji.

W programie użytkownik ma możliwość zbierania dodatkowych punktów za aktywność i zadania wykraczające poza typowe zakupy. Jest to świetna okazja do szybkiego zasilenia konta.

W aplikacji „SEZAM” znajdują się również informacje o najnowszych rabatach i zniżkach w Bonarce. Ta opcja aplikacji umożliwia zaplanowanie wyjątkowo udanych zakupów.
Bonarka to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych
zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na ponad 92 tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji, w tym Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz kino Cinema City – jeden z największych multipleksów kinowych w Polsce. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking, mogący pomieścić 3200 samochodów. Ponadto na terenie Bonarki znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot”. Zarządcą obiektu jest firma APSYS.