Brother rozpoczyna nowe partnerstwo z TEKLYNX, globalnym liderem w dziedzinie oprogramowania do tworzenia kodów kreskowych. Współpraca obu firm sprawi, że zarówno produkcja, jak i druk etykiet będzie łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki temu partnerstwu Brother wzmocni portfolio oznaczeń do druku i pomoże przedsiębiorstwom w efektywnym tworzeniu etykiet zgodnych ze standardami branżowymi.

Brother oferuje szereg różnych produktów do drukowania oznaczeń, które są kompatybilne z rozwiązaniami programowymi TEKLYNX. Połączenie działań obu firm umożliwia zwiększenie wydajności pracy drukarek, zapewniając przedsiębiorstwom narzędzia potrzebne do szybkiej produkcji etykiet. Zintegrowane rozwiązania zwiększają również bezpieczeństwo danych w organizacjach.

„Z przyjemnością ogłaszamy nasze nowe europejskie partnerstwo z TEKLYNX, globalnym liderem w dziedzinie rozwoju zintegrowanego oprogramowania, które umożliwi nam umocnienie pozycji Brother na rynkach wertykalnych. Ta współpraca pomoże naszym klientom w codziennym korzystaniu z drukarek termicznych Brother, znacznie upraszczając procesy etykietowania, przy jednoczesnym zachowaniu poziomu zgodności z przepisami dzięki wykorzystaniu rozwiązań TEKLYNX” – komentuje Nicolas Serra, Senior Manager Corporate & Solutions Division w Brother France.

„Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z firmą Brother i zaoferować możliwość znacznego zwiększenia wydajności w drukowaniu etykiet” – powiedział prezes TEKLYNX International, Thierry Mauger.

Rozwiązania programowe firmy TEKLYNX obejmują pełną gamę termicznych drukarek etykiet Brother i zapewniają przedsiębiorstwom możliwość drukowania wielu formatów oznaczeń ze scentralizowanej platformy, w zależności od ich wymagań. System zarządzania etykietami TEKLYNX pozwala pracownikom uniknąć czasochłonnego projektowania oznaczeń, oferując jednocześnie intuicyjny interfejs użytkownika. Teraz firmy mogą szybciej wprowadzać zmiany w projektach lub tworzyć szablony, znacznie oszczędzając przy tym czas pracowników.

Dzięki współpracy z firmą TEKLYNX, która specjalizuje się w technologii kodów kreskowych i RFID, Brother zyska możliwość ulepszenia rozwiązań w zakresie etykietowania i podnoszenia poziomu identyfikacji, od produkcji do wysyłki.

Klienci Brother mogą teraz pobrać sterowniki do drukarek* ze strony internetowej TEKLYNX. Firma obsługuje mobilne rozwiązania do etykietowania i drukowania firmy Brother: drukarki etykiet i paragonów RJ, biurkowe drukarki etykiet TD oraz przemysłowe drukarki etykiet TJ.