Brother rozpoczął współpracę z NiceLabel, wiodącym deweloperem oprogramowania do projektowania etykiet i zarządzania nimi. To partnerstwo rozbudowuje portfolio Brother o narzędzia do zarządzania oznaczeniami. W ramach tej współpracy już od maja 2021 r. zostanie rozszerzony zasób oznaczeń termicznych firmy Brother, a użytkownik zyska możliwość zarządzania wieloma formami etykiet z jednej platformy.

System zarządzania oznaczeniami NiceLabel może przenieść projektowanie i konserwację etykiet z działu IT w ręce użytkowników biznesowych umożliwiając im znacznie szybsze reagowanie na zmiany oznaczeń, co pozwala zaoszczędzić czas i zwolnić kosztowne zasoby zespołu IT.

„Z przyjemnością ogłaszamy globalne partnerstwo z NiceLabel, które umożliwi naszym klientom, korzystającym z drukarek termicznych Brother, znaczne uproszczenie procesów etykietowania. Użytkownicy urządzeń drukujących oznaczenia zyskują nie tylko nowe możliwości wydruku, ale również gwarancję dokładności i zgodności etykiet” – powiedział Andrew Broadbent, European Product Manager – Speciality Print Solutions w Brother.

„Jesteśmy dumni z naszego nowego partnerstwa z Brother i sposobności zapewnienia większej liczbie użytkowników możliwości znacznego zwiększenia wydajności druku” – skomentował Greg Tanner, wiceprezes ds. Aliansów w NiceLabel.

System zarządzania etykietami NiceLabel zawiera wszystko, czego potrzeba, aby cyfrowo przekształcić procesy znakowania i ustandaryzować druk etykiet za pomocą jednej platformy. Dzięki temu użytkownicy wykonują prostszą i bardziej elastyczną pracę. To rozwiązanie pozwala również szybciej reagować na zmieniające się warunki rynkowe oraz wymagania, a także szybciej wprowadzać produkty na rynek oraz skuteczniej podnosić konkurencyjność biznesu.

Klienci Brother posiadający mobilne drukarki etykiet i pokwitowań RJ, stacjonarne drukarki etykiet TD i przemysłowe drukarki etykiet TJ mogą teraz pobierać sterowniki do drukarek ze strony internetowej NiceLabel:

https://www.nicelabel.com/downloads/nicedrivers/brother