Buty, torebka, a może sprzęt sportowy czy designerski fotel do salonu? Od dzisiaj klienci Grupy CCC realizując swój prezent, mogą skorzystać z dużo szerszej oferty niż dotychczas. CCC i HalfPrice połączyły bowiem siły, wprowadzając multibrandową kartę podarunkową. Nowe rozwiązanie zapewni klientom jeszcze większą wygodę zakupów.

Dzięki multibrandowej karcie podarunkowej CCC x HalfPrice klienci zyskują dostęp do oferty obu sklepów jednocześnie. Co więcej, środki znajdujące się na karcie mogą zostać przez nich wykorzystane w dowolny sposób – to konsument decyduje, czy i jaką część kwoty przeznaczy na zakupy w danym szyldzie.

– Tworząc omnichannelowe rozwiązania naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie klientom wygody zakupów. Korzystamy przy tym, tak jak w przypadku karty podarunkowej, z synergii naszych szyldów. Chcemy, aby klienci mogli w pełni korzystać z bogatej i różnorodnej oferty Grupy CCC – gdzie chcą, jak chcą i kiedy chcą – mówi Jakub Grzelak, Dyrektor Zarządzający ds. Retail w CCC.

Zgodnie ze sprzedażowym modelem omnichannel Grupy CCC, karty podarunkowe można kupić we wszystkich kanałach sprzedaży CCC i HalfPrice – w sklepach stacjonarnych oraz online.

– Multibrandowa karta podarunkowa CCC x HalfPrice to gwarancja trafionego prezentu. W naszym portfolio obecnie znajduje się ponad 3 000 marek. Oferta obu szyldów obejmuje liczne kategorie produktowe, w tym m.in.: odzież, obuwie, torby, akcesoria, artykuły spożywcze, zabawki czy wyposażenie i dodatki do domu. Jeśli dodamy do tego możliwość realizacji karty podarunkowej w dowolnym momencie, miejscu i czasie – zarówno online jak i stacjonarnie – mamy fantastyczne rozwiązanie na świetny prezent – dodaje Joanna Czyżewska, Wiceprezes Zarządu ds. Sprzedaży w HalfPrice.

Kartę podarunkową CCC x HalfPrice klienci mogą doładować kwotą od 50 aż do 2 000 złotych. Jest ona ważna 24 miesiące od daty zakupu.