Po raz ósmy Ceneo.pl organizuje ranking najlepszych sklepów internetowych w Polsce. Zestawienie tworzone jest przez użytkowników Ceneo.pl na podstawie ich opinii o dokonanych zakupach. Osoby korzystające z tej platformy zakupowej oceniają jakość transakcji poprzez Zaufane Opinie.

Najpopularniejszy system rekomendacji sklepów internetowych w Polsce – Zaufane Opinie Ceneo.pl – opiera się na ankietach internautów, którzy faktycznie dokonali zakupu na stronie, dzięki czemu są najbardziej wiarygodnymi ocenami w sieci. Na Ceneo.pl pojawiło się prawie 9 milionów Zaufanych Opinii. System funkcjonuje już osiem lat.

Najlepsze sklepy internetowe, dostawcy i producenci zostaną nagrodzeni podczas Gali Zaufanych Opinii. Całość dopełni „Wybór Użytkownika” – prestiżowe wyróżnienie otrzyma sklep, który zdobył najwięcej punktów w głosowaniu internautów.
Gala Zaufane Opinie zorganizowana zostanie 8 listopada podczas XIII Targów eHandlu w Warszawie.

Ceneo.pl jest drugim co do wielkości serwisem e-commerce w Polsce. Skupia ponad 17000 sklepów i dostarcza swoim użytkownikom narzędzia, ułatwiające łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów oraz korzystnych ofert – optymalnych zarówno pod kątem ceny, jak i szybkości dostawy, kosztów przesyłki oraz bezpieczeństwa transakcji.