„Bajkowy Labirynt”, bo tak będzie się nazywać nowa sala zabaw w CH Turawa Park, zajmie powierzchnię 140 mkw. W czasie kiedy rodzice lub opiekunowie będą robić zakupy, pociechami zaopiekują się profesjonalni opiekunowie i animatorzy. W lokalu będzie można zorganizować różnego rodzaju imprezy okolicznościowe np. urodziny oraz kupić drobne artykuły spożywcze i zabawki.

Od kwietnia Klienci CH Turawa Park mogą usiąść za kółkiem profesjonalnych gokartów i sprawdzić swoje umiejętności na najdłuższym torze kartingowym na Opolszczyźnie, zlokalizowanym na parkingu centrum. Tor Silverstone zapewnia zabawę na trasie o długości 650 metrów, gwarantując niezapomniane wrażenia zarówno dla starszych, jak i najmłodszych Klientów. Dzięki instalacji elektronicznego systemu pomiaru czasu na torze będzie można organizować różnego rodzaju imprezy i zawody.

CH Turawa Park jest nowoczesnym obiektem handlowym, łączącym cechy galerii handlowej i retail parku. Na ponad 36 000 mkw. powierzchni handlowo-usługowej znajduje się 70 sklepów i punktów usługowych.