Agencja UX Symetria będąca jedynym przedstawicielem UX-PM w Polsce ogłosiła termin nowej sesji certyfikacyjnej, która tym razem odbędzie się w Poznaniu. Już 11-12 czerwca w zabytkowym budynku Concordia Design uczestnicy będą mieli ostatnią przed wakacjami szansę na zdobycie certyfikatu wydawanego przez UXalliance.

Czerwcowa sesja UX-PM w Poznaniu jest odpowiedzią na utrzymujące się bardzo duże zainteresowanie programem certyfikacji – część uczestników zadeklarowała swój udział nie znając jeszcze dokładnego terminu i lokalizacji kolejnej edycji! Dlatego w momencie ogłoszenia naboru na termin czerwcowy do dyspozycji chętnych osób pozostały wyłącznie 3 miejsca.

Tak duża popularność UX-PM to efekt rosnącej ilości posiadaczy Certyfikatu na arenie międzynarodowej, jak również pierwsze opinie uczestników premierowej sesji w Polsce:

„Szkolenie UX-PM Level 1 to dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą uporządkować swoją wiedzę o procesie tworzenia produktów i usług zgodnie z modelem User Centered Design. Pozwala zrozumieć i przekazać innym korzyść, jaką niesie poznanie użytkownika i jego potrzeb w budowaniu przewagi konkurencyjnej na rynku. Jest przydatne zarówno dla osób, które działają na rzecz klientów zewnętrznych, przy realizacji zadań projektowych, jak i wewnątrz organizacji – pozwala bowiem wykorzystać najlepsze praktyki UX we wdrażaniu usprawnień organizacyjnych” – komentuje Małgorzata Rusin z Divante.

„Certyfikacja UX-PM Level 1 to świetne wprowadzenie w świat User/Customer Experience. Jestem przekonany, że poznane na warsztatach metody pomogą adeptom UX w pracy przy projektach dla klientów w swojej organizacji. To jednocześnie dobra baza do dalszego pogłębiania umiejętności we własnym zakresie lub poprzez kontynuację ścieżki certyfikacyjnej UX-PM” – dodaje Michał Byrczek z Credit Agricole

„Moje odczucia odnośnie szkolenia są bardzo pozytywne. Przekazana wiedza nie jest tylko pustą teorią, ale można ją bez problemu zastosować zarówno przy kontaktach z Klientami jak i do usprawnienia procesów projektowych wewnątrz firmy. Ja miałem to szczęście, że już miałem okazję ją wykorzystać :)” – podsumowuje Rafał Niemczynowicz z GoldenSubmarine.

Certyfikat UX-PM opracowało 13 ekspertów UX Alliance – pierwszej, globalnej sieci agencji User Experience. 15 miesięcy pracy w 5 krajach na 3 kontynentach zaowocowało stworzeniem trzypoziomowej certyfikacji przygotowującej do kompleksowego zarządzania metodami UX w firmach. Uczestnicy w trakcie sesji teoretycznych i praktycznych nauczą się wykorzystania narzędzi UX na każdym etapie realizacji projektu, począwszy od określenia celu biznesowego, poprzez planowanie zasobów, a skończywszy na tworzeniu i implementacji nowego rozwiązania.

UX-PM Level 1 odbędzie się 11-12 czerwca w Poznaniu i zrealizowany będzie w małej, warsztatowej grupie maksymalnie 10-osobowej.

Więcej informacji pod adresem ux-pm.pl