Columbia Sportswear, globalna marka tworząca innowacyjną odzież, obuwie, akcesoria i sprzęt dla outdoorowych entuzjastów, poinformowała o otwarciu pierwszego monobrandowego sklepu w Polsce. Placówka jest ulokowana na tętniących życiem zakopiańskich Krupówkach.

Sklep o łącznej powierzchni 214 m² oferuje najszerszy asortyment Columbii w Polsce i stwarza możliwość doświadczenia marki w sposób, który multibrandowe placówki oferują w bardzo ograniczonym wymiarze. Można w nim znaleźć najlepsze produkty marki – od innowacyjnych rozwiązań wykorzystujących najnowsze technologie, po kolekcje inspirowane stylem outdoor, czerpiące z bogatej historii Columbii.

Oferta nowego sklepu obejmuje najwyższej jakości odzież, obuwie i akcesoria chroniące przed nagłymi zmianami temperatur i pozwalające dłużej cieszyć się aktywnością na świeżym powietrzu. Produkty Columbia Sportswear zapewniają komfort w każdych warunkach: ciepło i ochronę przed deszczem i śniegiem w mokre i chłodne dni oraz przyjemny chłód w środku lata.

„Otwarcie pierwszego monobrandowego sklepu w Polsce to kolejny kamień milowy dla Columbii. Zakopane jest ośrodkiem cenionym przez wielbicieli górskich wędrówek i sportów zimowych. Cieszymy się, że będziemy mogli zaproponować nasze innowacyjne produkty aktywnym konsumentom i gościom odwiedzającym miasto”- powiedział Matthieu Schegg, Vice President and General Manager, EMEA, Columbia.

W poniedziałek, 16 grudnia 2019r. odbyła się uroczystość przecięcia wstęgi. Gościem specjalnym wydarzenia był ambasador marki w Polsce, wybitny biegacz górski i zwycięzca zeszłorocznego TDS, Marcin Świerc.