Premiera najnowszego rozwiązania Comarch z zakresu Internetu rzeczy, eksperci branży i analityk firmy badawczej Gartner, przyszłe trendy, Comarch Retail Showroom, to tylko część z niespodzianek czekających gości konferencja Comarch Retail Show 2014. Największe wydarzenie branży retail odbędzie się 21 października 2014 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane innowacyjne i gotowe do wdrożenia rozwiązania technologiczne i organizacyjne dla branży handlu detalicznego.

Istotnym elementem wydarzenia będzie premierowa prezentacja najnowszego rozwiązania Comarch z zakresu Internetu rzeczy. Wszystko to odbędzie się w niestandardowej oprawie oraz na multimedialnym stoisku Comarch Retail Showroom. Każdy obecny będzie miał możliwość przeniesienia się do sklepu przyszłości i zobaczenia jak dziś w praktyce może wyglądać funkcjonowanie nowoczesnego sklepu.

Konferencja będzie także dobrą okazją dla uczestników do dyskusji na temat perspektyw branży retail na najbliższe miesiące i lata.  Co więcej, odbędzie się spotkanie z ekspertami, podczas którego uczestnicy będą mogli dowiedzieć się więcej o najlepszych międzynarodowych praktykach biznesowych wykorzystywanych w branży retail. Prelegenci podczas swoich wystąpień skoncentrują się przede wszystkim na konkretnych narzędziach wspierających biznes takich jak: rozwiązania do zarządzania siecią sprzedaży oraz rozwiązania lojalnościowe oparte o grywalizację. Na konferencji wystąpi m.in. analityk firmy badawczej Gartner.

Bezpłatna rejestracja jest możliwa już dziś na stronie: retail2014.comarch.pl