PAYBACK Polska poszerza portfolio swoich partnerów. 4 kwietnia 2018 roku do Programu dołączył CUK Ubezpieczenia – lider wśród multiagencji ubezpieczeniowych, posiadający blisko 300 placówek w całej Polsce. Uczestnicy Programu mogą otrzymywać punkty podstawowe i promocyjne za zakup ubezpieczeń za pośrednictwem wszystkich kanałów sprzedaży dostępnych w CUK Ubezpieczenia. Mogą też wymieniać punkty PAYBACK na zakup polisy u nowego partnera. Dodatkowo, na PAYBACK.pl dostępna jest porównywarka ubezpieczeń OC i OC/AC, dzięki której można znaleźć najtańsze lub najbardziej dopasowane do swoich potrzeb ubezpieczenie.

– Zależy nam na tym, aby uczestnicy Programu PAYBACK mieli łatwy dostęp do jak najszerszej oferty produktów i usług, które ułatwiają im życie. Bardzo cieszymy się więc, że do grona naszych partnerów dołączył CUK Ubezpieczenia, który skupia ponad 30 wiodących firm ubezpieczeniowych – mówi Tomasz Głos, Classic Business Director w PAYBACK Polska. – Punkty PAYBACK można otrzymać za zakup każdego ubezpieczenia we wszystkich kanałach sprzedaży firmy: on-line, za pośrednictwem Contact Center oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży – dodaje Tomasz Głos.

– Od początku działalności CUK Ubezpieczenia na pierwszym miejscu stawiamy naszych klientów. To im służymy doradztwem i prowadzimy przez świat ubezpieczeń w taki sposób, aby znaleźć najlepsze rozwiązania dla każdego z nich. Dołączenie do PAYBACK, największego programu lojalnościowego, jest częścią realizacji tej strategii. Karty PAYBACK zadomowiły się w portfelach wielu Polaków. Teraz dzięki nim będą mogli dodatkowo obniżyć koszty zakupu polis ubezpieczeniowych lub powiększyć zasób swoich punktów z przeznaczeniem na inny wymarzony cel. Ponadto na początek, z okazji przystąpienia do Programu, przy zakupie jakiejkolwiek polisy potrajamy liczbę punktów PAYBACK – mówi Adam Wielewicki, Dyrektor Marketingu CUK Ubezpieczenia.

W ramach standardowego przelicznika, za każde 3 zł wydane na zakup polisy można otrzymać 1 punkt PAYBACK. Na rozpoczęcie współpracy przygotowanych zostało 30 000 zestawów startowych w postaci ulotek z kartami PAYBACK, które będą dystrybuowane bezpośrednio w placówkach CUK Ubezpieczenia. Dodatkowo na uczestników Programu czekają liczne promocje, dzięki którym będą oni mogli zebrać jeszcze więcej punktów PAYBACK.

CUK Ubezpieczenia posiada obecnie największy wybór dostępnych na rynku produktów ubezpieczeniowych i najszerszy zakres ochrony. W swojej ofercie ma produkty ponad 30 wiodących towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Obok najpopularniejszych ubezpieczeń komunikacyjnych, takich jak OC, AC czy Assistance oraz standardowych produktów majątkowych, turystycznych i na życie, w CUK Ubezpieczenia można zakupić ubezpieczenia zdrowotne, a także ubezpieczenia skierowane do firm.