Na początku maja CD PROJEKT RED, twórcy serii gier o Wiedźminie oraz gry Cyberpunk 2077, uruchomili oficjalną platformę e-commerce. W sklepie CD PROJEKT STORE gracze znajdą między innymi wysokiej jakości koszulki i bluzy z projektami inspirowanymi grami studia. Wśród dostępnych produktów znajdują się także liczne przedmioty kolekcjonerskie, w tym mówiąca pluszowa zabawka ‘Troll Sklep’ oraz bogato wydany wiedźmiński notatnik. Oferta będzie stale rozszerzana o nowe przedmioty. Dzięki zawartej w sierpniu tego roku umowie o współpracy, lotnicze przesyłki na terenie Unii Europejskiej będą dostarczane przez DHL Express.

– W każdym podejmowanym przez nas działaniu dbamy o jak najwyższą jakość obsługi klientów, a w przypadku projektów o zasięgu międzynarodowym, sprawna logistyka ma ogromne znaczenie. Decyzja o współpracy z DHL Express jest dla nas kolejnym krokiem w kierunku zapewnienia naszym klientom jak najlepszej i najbardziej elastycznej obsługi – komentuje Aleksandra Jarośkiewicz z CD PROJEKT RED STORE.

Dzięki zawartej umowie europejscy klienci CD PROJEKT RED STORE, będą mogli oczekiwać swoich zamówień już następnego dnia roboczego. DHL Express zapewni również klientom liczne udogodnienia, jak choćby możliwość skorzystania z usługi On Demand Delivery – jedynego tego typu darmowego systemu zarządzania przesyłkami, który gwarantuje elastyczność przy wyborze dogodnego terminu i miejsca odbioru, co znacznie zwiększa skuteczność procesu pierwszego doręczenia przesyłki.

– Nieustannie dbamy o zapewnienie klientom jak najszybszego i najbardziej komfortowego doręczenia przesyłki. Wiemy że CD PROJEKT RED podchodzi do jakości swoich produktów
i usług bezkompromisowo, dlatego podjęcie współpracy przełoży się na jeszcze lepszą obsługę klientów. Cieszymy się, że będziemy mogli przyczynić się do rozwoju nowej platformy
e-commerce – mówi Edwin Osiecki, VP ds. Sprzedaży i Marketingu w DHL Express Poland.