Aplikacja DPD Mobile to narzędzie, dzięki któremu nie tylko w prosty sposób można zarządzać przesyłką w sieci DPD Pickup i śledzić jej status. Znaleźć tu można także szereg atrakcyjnych ofert skierowanych do użytkowników tej aplikacji. Po wyjątkowej ofercie nadania z punktu do punktu w cenie 10 zł, operator wprowadził kolejną nowość – przesyłki do 3 kg z dowolnego punktu lub automatu DPD Pickup wprost pod drzwi adresata za jedyne 15 PLN brutto.

DPD Polska rozszerza ofertę usług kurierskich dostępnych dla użytkowników aplikacji DPD Mobile. Niedawno pojawiła się w niej możliwość nadania paczki do 3 kg z punktu do punktu sieci DPD Pickup w cenie 10 PLN brutto, a najnowsza z nich to opcja nadania paczki do 3 kg z dowolnego punktu lub automatu DPD Pickup wprost pod drzwi adresata za jedyne 15 PLN brutto.

By skorzystać z oferty należy:
1.Pobrać aplikację DPD Mobile ze sklepu Google Play lub App Store i w kilku prostych krokach zarejestrować się.
2.Podać dane odbiorcy i jego adres.
3.Przygotować przesyłkę do nadania o maksymalnych wymiarach 11x44x59cm.
4.Zanieść paczkę do jednego z ponad 27 000 punktów i automatów paczkowych w sieci DPD Pickup.

„Tworząc naszą ofertę, zawsze stawiamy na przystępność i łatwość nadania przesyłki. Kierując się tą dewizą, po ofercie nadania paczki z punktu do punktu za 10 zł, przygotowaliśmy kolejną propozycję – łatwą do nadania i przystępną cenowo przesyłkę z punktu lub automatu DPD Pickup na adres domowy, z której można skorzystać dzięki aplikacji DPD Mobile. To oferta dla tych, którzy cenią swój czas i lubią oszczędzać, a także pragną ponadprzeciętnej wygody. A to wszystko, to nie koniec naszych nowych propozycji dla klientów.” – przyznaje Aneta Gasparska, kierownik marketingu w DPD Polska.

DPD Mobile oferuje znacznie więcej niż tylko dostęp do korzystnej oferty na usługi. Aplikacja daje dostęp do innych udogodnień, m.in. mapy punktów sieci DPD Pickup, kontrolę statusu przesyłek, przekierowywanie do punktu, kontakt z kurierem, a w sekcji „Archiwum” – podgląd zrealizowanych wysyłek, co jest szczególnie cenne dla osób, które aktywnie prowadzą sprzedaż w sieci.