Rozumiejąc potrzeby logistyczne klientów i wyzwania e-commerce, DPD Polska wychodzi do klientów biznesowych z nową ofertą usług fullfilmentu, która pozwala na całkowite przeniesienie obsługi magazynowej i logistycznej do infrastruktury DPD.

Wiemy jak ważna jest elastyczność i skalowalność operacyjna dla naszych Klientów, dlatego dzięki zaktualizowanej i od teraz szeroko dostępnej usłudze, DPD Polska gwarantuje efektywne zarządzanie procesem pakowania i dostawy produktów do klientów końcowych. Jest to możliwe dzięki połączeniu doświadczenia naszych ekspertów i infrastruktury logistycznej DPD, czego wynikiem jest jakość dostaw, przewidywalność procesów oraz kosztów.

DPD Polska oferuje usługi fullfilmentu od ponad 15 lat, co pozwoliło w tym czasie na zdobycie doświadczenia w obsłudze różnych branż i procesów z nimi związanych. Jednocześnie zostały dokonane inwestycje infrastrukturalne, aby odpowiedzieć na zmieniające się oczekiwania rynku, tak od strony klientów usługi, jak i odbiorców.

Korzyści dla klientów biznesowych

Usługa fulfillmentu to kluczowy element łańcucha dostaw, który obejmuje wszystkie kroki od momentu przyjęcia produktów w magazynie po ich dostarczenie do Klientów. Usługi oferowane przez DPD Polska pozwalają klientom biznesowym skoncentrować się na rozwoju własnej firmy, pozostawiając wszystkie kwestie magazynowe i logistyczne po stronie DPD.

„Outsourcing procesu fulfillmentu pozwala klientom przede wszystkim zaoszczędzić cenny czas i zasoby, które mogą przeznaczyć na rozwijanie swojego biznesu – dzięki naszym usługom Klienci zwiększają swą efektywność operacyjną, eliminując zbędne obciążenia związane z magazynowaniem i dostawą. Warto także podkreślić, że z naszych usług korzystają firmy na różnym etapie rozwoju – bez względu na to, czy jest to start-up, mała firma, która dopiero zaczyna, czy duże przedsiębiorstwo, oczekujące zoptymalizowania swoich operacji, jesteśmy w stanie dopasować nasze usługi do indywidualnych potrzeb i specyfiki każdego klienta.” – komentuje Łukasz Zembowicz, Członek Zarządu, Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu.

Elementy usługi fulfillmentu w DPD Polska

Klienci, którzy skorzystają z usług fullfilmentu DPD Polska zyskują dostęp do, m.in.:

  • Doradztwa ekspertów – wspierających Klientów w projektowaniu procesów logistycznych, bazując na specyfice prowadzonej działalności,
  • Magazynu DPD Polska – przestrzeni zaprojektowanej z myślą o maksymalnej wydajności i bezpieczeństwie produktów, wyposażonej w najnowocześniejsze technologie śledzenia, kontrolowania stanów magazynowych i zarządzania zamówieniami,
  • Profesjonalnej obsługi: doświadczonych pracowników z wieloletnim stażem, którzy zajmą się każdym aspektem procesu fulfillmentu – od przyjęcia produktów po ich sprawne pakowanie i nadanie.
  • Szybkiej dostawy DPD Polska – gwarancja szybkiej i niezawodnej dostawy produktów do Klientów w całej Polsce i na świecie (doręczenia do 190 krajów).