Drogerie Natura wyruszyły w trasę po nadbałtyckich kurortach z okazji swoich 20. urodzin. Podczas 20 dni specjalny Natura Beauty Bus odwiedza Stegnę, Władysławowo, Łebę, Ustkę, Darłowo, Ustronie Morskie, Kołobrzeg, Międzyzdroje i Świnoujście. Na miejscu na odwiedzających czeka szereg atrakcji, m.in. strefy makijażu i manicure, kosmetycznych konsultacji z ekspertami, chilloutu oraz animacji dla dzieci. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

W specjalnie zaaranżowanym autobusie będzie można skorzystać m.in. z porad specjalistów z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała, konsultacji podologicznych, pomagających sprawić, aby stopy były piękne, zadbane i zdrowe, studia makijażu, manicure’u hybrydowego i klasycznego oraz studia badania włosa. Eksperci chętnie udzielą także porad z zakresu bezpiecznego opalania, pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów oraz przedstawią korzyści wynikające ze stosowania kosmetyków naturalnych i pomogą w ich odpowiednim doborze.

Na spragnionych odpoczynku na świeżym powietrzu czekać będzie przestrzeń chillout z bezpłatnym WiFi, a na dzieci strefa zabawy. Wszystkich panów do swoich stanowisk zaproszą marki Ziaja Yego i ManFoot. W godzinach od 10 do 18 Natura zaprasza wszystkich odwiedzających urodzinową strefę do udziału w licznych konkursach z nagrodami, a także testowania produktów partnerów akcji. Na miejscu prowadzona będzie również sprzedaż w mini drogerii pokładowej Beauty Busa.

Natura Beauty Bus w sierpniu odwiedzi aż dziewięć miejscowości: Stegnę (11-12.08.), Władysławowo (13-16.08.), Łebę (17-18.08.), Ustkę (19-20.08.), Darłowo (21-22.08.), Ustronie Morskie (23-24.08.), Kołobrzeg (25-26.08.), Międzyzdroje (27-28.08.) i Świnoujście (29-30.08.).

Dokładne lokalizacje strefy Natura Beauty Bus w każdym mieście oraz relacje ze wszystkich eventów dostępne będą na profilu drogerii Natura na Facebooku.