DYMO, producent urządzeń druku etykiet na żądanie, wprowadził na polski rynek pierwszą drukarkę etykiet wyposażoną w ekran dotykowy.

Po smartfonach i tabletach, do grona urządzeń codziennego użytku, bazujących na innowacyjnych technologiach dotykowych, dołączyły również drukarki etykiet DYMO. Dzięki funkcjonalnościom najbardziej zaawansowanego modelu z rodziny LabelManager, tworzenie, edytowanie i formatowanie etykiet jest teraz prostsze, a wydruk blisko dwukrotnie szybszy niż w przypadku pozostałych urządzeń DYMO. Ponadto DYMO LabelManager 500TS zapamiętuje do 500 stworzonych etykiet oraz 5 profili użytkowników.

Drukarkę można wykorzystywać również jako komputerowe urządzenie peryferyjne. W tym celu, po podłączeniu sprzętu do komputera PC lub Mac, wystarczy skorzystać z oprogramowania DYMO Label (dostępnego na stronie internetowej producenta) oraz kabla USB. Program umożliwia wydruk etykiet wprost z programów Microsoft Office (np. Word, Excel, Outlook), a także modyfikację czcionek lub grafiki na projektowanych etykietach czy pobieranie elementów w celu późniejszej edycji i szybkiego drukowania (np. podczas podróży). Oprogramowanie DYMO jest kompatybilne z popularnymi programami dla małych i średnich firm, m.in. takimi jak: CDN Optima, PolkaSQL, Subiekt GT, Wa-Pro.