ES9541 nowa drukarka OKI , będąca pierwszą na rynku drukarką LED A3+, drukującą w pięciu kolorach, otrzymała najwyższe japońskie wyróżnienie za wzornictwo – nagrodę Good Design Award 2013.

 Good Design Award jest jedyną japońską nagrodą w kategorii wzornictwa przyznawaną przez tak szerokie grono profesjonalistów: 70 projektantów, architektów, redaktorów oraz innych specjalistów. Jest to już trzecia nagroda Good Design Award przyznana firmie Oki. Poprzednio nagrodzono również drukarki A4 LED z serii C3000 (w 2006 roku) oraz kolorowe drukarki C530dn
i C510dn (w 2010 roku).

System „G-Mark” nagród Good Design Awards został stworzony przez Ministerstwo Międzynarodowego Handlu i Przemysłu w 1957 roku, w czasie gdy w Japonii nie przykładano szczególnej uwagi do wyglądu produktów w trakcie procesu produkcyjnego. Obecnie jury przyznające nagrodę stara się zachęcać do „wnoszenia nowej jakości do wszystkich aspektów życia”, tak aby firmy miały taki sam dostęp do wysokiej jakości produktów co konsumenci oraz aby dotyczyło to wielu dziedzin życia, od architektury, ochrony środowiska, komunikacji i prac projektowych w najnowocześniejszych dziedzinach technicznych.