Z ING Bankiem Śląskim prowadzenie biznesu jest łatwiejsze. Kampanii dla firm „Działam dalej”, towarzyszy oferta specjalna na terminale płatnicze – 14 miesięcy bez opłat.

Obserwujemy, że obecna sytuacja skłania klientów do częstszego płacenia bezgotówkowo. Trzeci tydzień maja, kiedy większość branż została odmrożona, był rekordowym tygodniem w historii naszych terminali – obroty były o 73% większe niż w analogicznym okresie tuż po zamknięciu gospodarki. Wzrost obserwowany jest we wszystkich segmentach i w większości branż. 18 maja zanotowaliśmy obroty zbliżone do poziomu przed pandemią, a najwyższe wskaźniki miały branże: fryzjerska, gastronomiczna, sklepy z materiałami budowlanym i dentyści. Chcemy efektywnie wspierać przedsiębiorców, dlatego proponujemy im skorzystanie z terminala w ING bez opłat nawet przez 14 miesięcy – powiedziała Izabela Całusińska, Dyrektor ds. Cash Management w ING Banku Śląskim.

ING Bank Śląski jako uczestnik Programu Polska Bezgotówkowa udostępnia terminal płatniczy za 0 zł przez 12 miesięcy. Dodatkowo, klienci banku otrzymują terminal za 0 zł przez kolejne 2 miesiące.

Firmom, które nie kwalifikują się do Programu Polska Bezgotówkowa, bank proponuje pół roku bez opłaty miesięcznej, jeśli w ciągu ostatniego roku nie miały umowy z ING na obsługę płatności bezgotówkowych. Oferta specjalna terminali na 6 miesięcy potrwa od 1 czerwca do 30 września br. lub do wyczerpania zapasów.