Dystrybutor elementów elektronicznych Elfa Distrelec otwiera nowy magazyn dystrybucyjny w s-Hertogenbosch w Holandii, aby zapewnić jeszcze lepszą obsługę klientom z Polski i dziewięciu innych krajów Europy.

Centralny magazyn dystrybucyjny pomoże firmie Elfa Distrelec dostarczać klientom więcej produktów w jak najlepszy i najszybszy sposób. Firma nie tylko zwiększyła poziom zapasów o 70 procent, ale również dodała 50 000 nowych produktów do swojej oferty. Można je szybko i łatwo zamawiać w nowym, ulepszonym sklepie internetowym. Sklep oferuje kompleksową nawigację po katalogu z wygodnymi widokami parametrów technicznych i rodzin produktów na stronach wyszukiwania. Liczne opcje filtrowania kategorii i wyników wyszukiwania sprawiają, że znalezienie właściwego produktu jest łatwiejsze, niż kiedykolwiek przedtem.

Polski sklep internetowy Elfa Distrelec www.elfadistrelec.pl został całkowicie przebudowany, aby zapewnić jeszcze lepszą obsługę klienta i szerszą ofertę produktów. Liczne możliwości filtrowania (wyszukiwanie fasetowe) kategorii i wyników wyszukiwania oraz funkcja porównywania kilku produktów bardzo ułatwiają podjęcie decyzji. W razie wątpliwości klienci mogą skorzystać z bezpłatnej pomocy technicznej. Nowe i zoptymalizowane funkcje zwiększają komfort robienia zakupów, co przekłada się na większą satysfakcję i lojalność klientów.

Produkty zamówione w ulepszonym polskim sklepie internetowym są pobierane z półek w półautomatycznym centralnym magazynie dystrybucyjnym Elfa Distrelec, który może skompletować 18 000 pozycji zamówienia w tym samym dniu, w którym je złożono. Centralny magazyn dystrybucyjny ma powierzchnię ponad trzech boisk piłkarskich, dzięki czemu Elfa Distrelec może nieustannie dodawać nowe produkty do swojego katalogu.

Grupa Distrelec jest jednym z czołowych internetowych dystrybutorów elektroniki, sprzętu do automatyzacji oraz instrumentów pomiarowych, a także urządzeń IT i akcesoriów. Spółki zależne reprezentują firmę w ponad 13 krajach i zapewniają szybkie, niezawodne usługi klientom w całej Europie. Główna siedziba firmy znajduje się w Nänikon w Szwajcarii. Firma należy do Grupy Dätwyler notowanej na szwajcarskiej giełdzie papierów wartościowych.