Została zawarta umowa ramowa pomiędzy ELZAB, a Uber, spółką prawa holenderskiego. Przedmiotem wskazanej umowy jest sukcesywna dostawa kas fiskalnych przez ELZAB na rzecz partnerów Ubera.

Dostawy realizowane będą na podstawie odrębnych zamówień składanych przez partnerów Ubera. Umowa zawarta została na okres 1 roku z możliwością automatycznego wydłużenia okresu trwania umowy. Pozyskanie klienta z nowego segmentu rynku, daje szanse ELZAB na rozwój działalności w ramach współpracy z podmiotami działającymi w ramach ekonomii współdzielenia.

– Cieszymy się z podjęcia współpracy z Uberem, niekwestionowanym globalnym liderem firm działających w obszarze nowoczesnych technologii. Mamy nadzieje, że wprowadzenie produktów fiskalnych ELZAB pozwoli kierowcom korzystającym w Polsce z aplikacji Uber lepiej dostosować się do potrzeb klientów. Jesteśmy przekonani, że wieloletnie doświadczenie ELZAB w obszarze rozwiązań dla branży przewozowej przełoży się na sukces we wprowadzaniu na rynek zaawansowanych rozwiązań fiskalnych – powiedział Krzysztof Urbanowicz, Prezes Zarządu ELZAB.