Salon Empik w olsztyńskim centrum handlowym otworzył się w styczniu br. nie tylko w nowej odsłonie, lecz także w nowej lokalizacji. Sklep, znany klientom Aury Centrum od wielu lat, to teraz większa, nowoczesna, przyjazna i pełna inspiracji przestrzeń dla wszystkich osób spragnionych kultury.

Nowy Empik zlokalizowany jest na poziomie 0 przy głównym wejściu do Aury Centrum. W aranżacji salonu dominują przyjazne kolory, nowoczesne rozwiązana, praktyczne meble i przytulne akcenty. Na powierzchni 660 m kw. zastosowano czytelną nawigację, wprowadzono także intuicyjne rozmieszczenie działów i jasny język kolorów, dzięki czemu znalezienie poszczególnych stref i produktów jest wyjątkowo proste i intuicyjne. Jest w czym wybierać, ponieważ w nowym salonie klienci znajdą szeroki wybór produktów z działów kultura, rozrywka i rękodzieło – od książek, czasopism, zabawek po produkty artystyczno-kreatywne i bilety na wydarzenia kulturalne.

Modernizacja i relokacja Empiku idealnie wpisuje się w plany firmy BSC Real Estate Advisors, odpowiedzialnej za komercjalizację obiektu przy al. Piłsudskiego.
– Efektywność w zarządzaniu powierzchnią naszego centrum handlowego to dla nas sprawa kluczowa. Empik od zawsze cieszył się dużą popularnością wśród naszych Klientów, stąd wspólna decyzja o powiększeniu salonu i poszerzeniu jego oferty. Cieszymy się, że z okazji otwarcia nowej odsłony sklepu Klienci będą mogli skorzystać z 20% rabatu na pełną ofertę książkową, muzyczną i filmową aż do 21 stycznia br. – komentuje Anna Gospodarek, dyrektor Aura Centrum.

W nowym salonie zainstalowano również interaktywne urządzenie multimedialne, które funkcjonuje jak personalny doradca każdego klienta. Ten wirtualny księgarz kompleksowo wyszukuje produkty, a następnie wyświetla mapę ze wskazówkami, jak do nich trafić. Tym, którzy szukają porady i inspiracji podpowie jakie produkty kupić na prezenty.