Epson prezentuje system SurePress L-6034VW i tym samym rozszerza swoją ofertę cyfrowych maszyn do druku etykiet. Jest to pierwsze jednoprzebiegowe przemysłowe urządzenie drukujące firmy Epson i jednocześnie pierwsze, w którym zastosowano nową technologię wierszowego układu głowic PrecisionCoreTM. Jest to również pierwsze urządzenie firmy Epson z nowym atramentem UV utwardzanym przez diody LED i cyfrową technologią nakładania lakieru.

Kompaktowa maszyna SurePress L-6034VW jest niezwykle precyzyjna i oferuje maksymalną niezawodność, elastyczność i wydajność. Jest ona doskonałym rozwiązaniem dla wytwórców etykiet zainteresowanych zakupem pierwszej cyfrowej maszyny drukującej do etykiet lub rozbudową linii produkcyjnej o niezawodną maszynę, która pozwoli zaoferować klientom wysoką jakość przy minimalnych przerwach serwisowych.

Cyfrowa maszyna drukująca do etykiet SurePress L-6034VW została zaprojektowana i jest produkowana w całości przez firmę Epson. Jest ona przeznaczona do wytwarzania wysokiej jakości etykiet z dużą i średnią szybkością. Etykiety odznaczają się wyjątkową trwałością i mogą być tworzone na standardowej folii oraz papierowych materiałach etykietowych o szerokości od 80 do 340 mm. W procesie utwardzania stosowane są energooszczędne lampy LED. Możliwe jest także drukowanie na materiałach wrażliwych na ciepło, takich jak polietylen (PE), co poszerza zakres dostępnych materiałów i zastosowań.