Spółka ES-SYSTEM podczas targów branży oświetleniowej Light & Building we Frankfurcie zaprezentowała szeroką ofertę opraw LED, w tym 20 zupełnie nowych systemów oświetleniowych.

Wszystkie oprawy zaprezentowane przez ES-SYSTEM to produkty wykorzystujące technologię LED, która w ostatnim czasie cieszy się coraz większą popularnością. Odwiedzający stoisko mieli możliwość zapoznania się z ofertą ES-SYSTEM, która poszerzona została o 20 nowych systemów wnętrzowych i zewnętrznych tj. Industry Flower, Cyberia, Transparent oraz Racer. Szczególną uwagę przykuwały oprawy z linii OPPOSITE, wyróżniające się geometrycznymi kształtami. Połączenie prostych form opraw z klasyczną bielą lamp to idealne rozwiązanie do wnętrz urządzonych zarówno w nowoczesnym, jak i tradycyjnym stylu.

System OPPOSITE to oprawy zaprojektowane do zastosowań m.in. w biurach, hotelach i galeriach handlowych, przeznaczone do montażu na ruszcie lub w stropie podwieszanym. Stalowa ramka oraz korpus wykonany z blachy aluminiowej zapewniają oprawom wyjątkową trwałość. Oprawy o mocy 46 – 48W emitują strumień świetlny o wartości równej 4100 – 4200 lumenów.