eService, czołowy gracz wśród agentów rozliczeniowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, w tym roku po raz kolejny zdobył prestiżowy tytuł Geparda Biznesu.

Tytuł ten jest przyznawany przez Instytut Nowoczesnego Biznesu oraz  Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma”. Od 2006 r.  prowadzą one badania sytuacji finansowej przedsiębiorstw w Polsce według różnych wskaźników. Informacje do analiz dostarczane są przez Wywiadownię Handlową Infocredit, która zbiera dane z Krajowego Rejestru Sądowego. W tym roku Wywiadownia Handlowa Infocredit wybrała przedsiębiorstwa, które wykazały ponadprzeciętne wyniki finansowe, stanowiąc tym samym znaczący wkład w rozwój przedsiębiorczości polskiej. Dla eService jest to już kolejny tytuł Geparda Biznesu – Spółka znalazła się wśród zwycięzców również w ubiegłym roku.

eService z blisko 40% udziałem w rynku płatności elektronicznych jest wiodącym agentem rozliczeniowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Podstawową działalnością Spółki jest autoryzacja oraz rozliczenie płatności dokonywanych za pomocą wszystkich typów kart płatniczych VISA, MasterCard, Diners Club, Discover i American Express, realizowanych w złotówkach oraz w ponad 20 innych walutach. Dodatkowo eService oferuje takie usługi jak doładowanie telefonów komórkowych, obsługę programów lojalnościowych, obsługę kart podarunkowych, wypłatę gotówki, a sieć akceptacji Spółki liczy ponad 120 tysięcy urządzeń w obrębie całego kraju i rynków zagranicznych. eService należy do EVO Payments International oraz PKO Banku Polskiego.