eService, lider wśród agentów rozliczeniowych w Polsce i Europie Centralnej, został nominowany do prestiżowej nagrody Merchant Payment Ecosystem 2015 (MPE) w dwóch kategoriach – Payment Service Provider oraz Processing Award. Jest to już kolejne wyróżnienie Spółki za jej wkład w rozwój międzynarodowego systemu płatności elektronicznych.

Na przestrzeni 15 lat działalności eService nie tylko zdobyło ponad 40% polskiego rynku płatności bezgotówkowych, lecz również rozpoczęło działalność zagraniczną i może się poszczycić prosperującym biznesem w Czechach i na Słowacji.

Poza prężnie rozwijającą się działalnością w obszarze rozliczania płatności bezgotówkowych w punktach stacjonarnych, eService inwestuje również w rozwój płatności internetowych – w ubiegłym roku Spółka zaprezentowała nową, dostosowaną do potrzeb Klientów oraz rynku bramkę płatniczą, wzbogaconą o dodatkowe metody płatności online.

Swój rozwój eService zawdzięcza przede wszystkim bogatym zasobom technologicznym oraz doświadczonej kadrze. Klienci Spółki mogą wybierać spośród wielu dedykowanych rozwiązań, które jednocześnie są bezpieczne i niezawodne.