eService w ubiegłym roku oficjalnie rozpoczął działalność operacyjną w Czechach i już odnotował milion rozliczonych transakcji na sąsiadującym rynku.

eService na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy odnotowało wzrost nie tylko liczby rozliczanych transakcji, ale też zainteresowania samych akceptantów. Spółka skutecznie konkuruje z lokalnymi i obecnymi w Czechach międzynarodowymi agentami rozliczeniowymi i z powodzeniem zdobywa zaufanie nowych klientów, zainteresowanych akceptacją płatności bezgotówkowych.

Zagraniczna oferta eService obejmuje rozliczenia płatności dokonywanych kartami Visa i MasterCard, a od niedawna również Diners Club i Discover. Prężnie działający agent rozliczeniowy bierze udział w wielu przetargach zarówno dużych graczy międzynarodowych, jak też lokalnych biznesów.

Spółka pracuje nad wdrożeniem kolejnych usług na rynki zagraniczne, jednocześnie nie zaniedbując rynku polskiego. eService nadal zajmuje pozycję lidera wśród agentów rozliczeniowych oraz kontynuuje swój rozwój, czego dowodem jest potrojenie w ciągu ostatnich 12 miesięcy udziału w rynku eCommerce.