Firma FABRITY (dawne K2 Web Systems), dostawca rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw, wprowadziła na rynek aplikacje biznesowe w modelu SaaS, wspierające procesy innowacyjne oraz Human Capital Management. Dzięki temu firmy będą mogły uzyskać dostęp do zaawansowanych rozwiązań technologicznych, wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem, które były dotąd zarezerwowane tylko dla największych. Partnerem technologicznym jest spółka Oktawave, polska chmura obliczeniowa, koncentrująca się na wydajnym przetwarzaniu danych.

System eHR, wdrożony m. in. w firmie Polpharma oraz Sanofi, obejmuje takie obszary, jak zarządzanie kompetencjami, ocenę 360 stopni i inne tzw. „oceny wzajemne”. Rozwiązanie wspiera również proces zarządzania przez cele (MBO) oraz zarządzanie rozwojem, w tym plany rozwojowe i plany sukcesji.

Centrum Innowacji jest natomiast systemem, który porządkuje kwestie związane z wprowadzeniem innowacyjnych rozwiązań do organizacji. Zapewnia wsparcie w gromadzeniu pomysłów, jak również organizację środowiska do dyskusji oraz oceny zgłaszanych wniosków innowacyjnych. Aplikacja porządkuje proces prowadzenia kampanii przez zespoły odpowiedzialne za zarządzanie innowacjami
w firmie.