E-sklepy korzystające z platformy mogą udostępnić swoim klientom opcję „kup teraz, zapłać później”. To kolejna integracja systemu FerBuy z najpopularniejszymi rozwiązaniami na polskim rynku e-commerce.

FerBuy to funkcjonujący w Polsce od kwietnia 2013 roku alternatywny sposób dokonywania płatności w internecie. Spośród innych rozwiązań wyróżnia go termin, w którym klient dokonuje płatności za zakupiony produkt. Kupujący najpierw otrzymuje towar, dopiero później dostaje fakturę oferującą dwie możliwości spłaty. Może ją uregulować w całości, w ciągu 14 dni, lub rozłożyć płatność w elastycznym systemie ratalnym.

Nawiązanie współpracy z kolejnym czołowym graczem na polskim rynku e-commerce jest zgodne z naszym planem rozwoju w Polsce. Popularność rozwiązania daje nam duży zasięg i możliwość przekonania o zaletach systemu wielu kolejnych e-handlowców. Przelewy24 to pierwszy z wielu serwisów umożliwiających płatność w Internecie, z którymi planujemy integrację – komentuje współpracę Caj Sjöman, Global Head FerBuy.

Przelewy24 to jeden z czołowych systemów płatności internetowych on-line obsługujących transakcje w standardzie 24/7/365. Serwis już od 10 lat dostarcza największą w Polsce ilość metod płatniczych, umożliwiając dokonywanie przelewów i płatności z około 40 bankami.