Luty jest ostatnim miesiącem, gdy wszyscy chętni mogą poślizgać się na lodowisku przed centrum handlowym Westfield Arkadia. Centrum, we współpracy z Akademią Hokejową Legii Warszawa, przygotowało dodatkowe atrakcje zarówno w weekendy, jak i w czasie ferii zimowych. W programie m.in. animacje, zabawy i nauka doskonalenia jazdy na łyżwach.

Wspólne wyjście z rodziną lub przyjaciółmi na łyżwy może być świetną rozrywką i opcją na ciekawe spędzenie wolnego, zimowego czasu. W lutym Westfield Arkadia zaprasza na syntetyczne lodowisko, na którym będzie można m.in. poślizgać się, udoskonalić jazdę na łyżwach oraz wziąć udział w specjalnie przygotowanych aktywnościach. Doświadczeni animatorzy z Akademii Hokejowej Legii Warszawa udzielą przydatnych wskazówek dotyczących jazdy i przeprowadzą wiele gier oraz animacji. Będzie można wziąć udział m.in. w wyścigach, sztafecie, zadaniach sprawnościowych czy poznać kroki taneczne na łyżwach. W czasie trwania zajęć z animatorami wstęp na lodowisko oraz wypożyczenie łyżew są bezpłatne.

– W drugiej połowie stycznia wszyscy chętni mogli brać udział w animacjach, doskonaleniu jazdy i Hockey Ice Show. W lutym kontynuujemy zabawę, szczególnie z myślą o młodych ludziach, którzy podczas ferii mogą choć na chwilę oderwać się od szkolnych obowiązków. By umilić im ten czas animacje i zajęcia na lodzie odbędą się nie tylko w weekendy, ale także w dni robocze przez całe dwa tygodnie trwania ferii dla województwa mazowieckiego. Zapraszamy zatem na atrakcje od poniedziałku do piątku w godzinach 13.00-15.00 od 13 do 26 lutego i przez cały luty w soboty w godzinach 17.00-19.00 i w niedziele od 13.00 do 15.00 – mówi Piotr Brzozowicz, dyrektor centrum handlowego Westfield Arkadia.

To nie koniec atrakcji – w piątki od godziny 18.00 oraz w soboty od godziny 19.00, muzyczne hity i dyskotekowe, kolorowe światła będą wprawiały wszystkich odwiedzających lodowisko w niepowtarzalny taneczny klimat.

Tych, którzy chcieliby połączyć przyjemne z pożytecznym, Westfield Arkadia zaprasza do wzięcia udziału w aukcji zorganizowanej na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w serwisie Allegro Charytatywnie. Każdy chętny może wylicytować 3-godzinny dostęp do lodowiska na wyłączność, a cała wylicytowana kwota wesprze tegoroczny cel Fundacji.

Lodowisko przed Westfield Arkadia ma powierzchnię 400 mkw. i jest zbudowane z paneli syntetycznych. Do przygotowania jego tafli niepotrzebne są ani prąd, ani woda, dzięki czemu można z niego korzystać w każdych warunkach pogodowych, niezależnie od temperatury. Po lodowisku można jeździć zarówno w łyżwach figurowych, jak i hokejowych, a osoby nieposiadające swojego sprzętu mogą skorzystać z dostępnej na miejscu wypożyczalni. Lodowisko przed Westfield Arkadia jest otwarte w godzinach 10.00-22.00 do końca lutego 2023 roku.