Spółka Drogerie JASMIN, w związku z dynamicznym rozwojem sieci swoich sklepów, w dniach 21-22 października 2012r. zorganizowała konferencję poświęconą omówieniu kluczowych aspektów prowadzonej działalności. W spotkaniu, które odbyło się w Szczyrku, uczestniczyli m.in. właściciele zrzeszonych drogerii, producenci, dostawcy, dystrybutorzy. Swoje rozwiązania w formie prezentacji i pokazu przedstawiła m.in. firma AGIS Fire & Security.

Konferencja dla ponad 200 właścicieli i przedstawicieli sklepów była doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i zapoznania się z ofertą np. systemów i mebli sklepowych, rozwiązań IT czy elektronicznych systemów zabezpieczeń, skutecznie zapobiegających stratom wynikającym z kradzieży.

Rozumiejąc potrzeby przedstawicieli sektora handlu detalicznego firma AGIS Fire & Security zaprezentowała ofertę rozwiązań zarówno ograniczających straty, jak i wspierających prowadzenie działalności biznesowej. Podczas części targowej spotkania reprezentanci i właściciele drogerii JASMIN mieli okazję obejrzeć z bliska wybrane modele bramek przeciwkradzieżowych marki Sensormatic (oferowanych na polskim rynku wyłącznie przez firmę AGIS Fire & Security) i przetestować działanie systemów takich jak np. UltraExit, UltraPost 6, UltraLane, Essential. Była to także okazja, aby dowiedzieć się więcej na temat gamy materiałów eksploatacyjnych, takich jak metki i klipsy przeciwkradzieżowe oraz dezaktywatory i rozszywacze, a także na temat systemów nadzoru wizyjnego (CCTV).

Sieć sklepów JASMIN aktualnie zrzesza ponad 170 działających lokalnie placówek handlowych – od niewielkich perfumerii, aż po drogerie wielkopowierzchniowe. Asortyment drogerii to artykuły i akcesoria kosmetyczne i higieniczne. Drogerie wielkopowierzchniowe oferują również materiały dekoracyjne, artykuły dziecięce czy gospodarstwa domowego.