Nocny głód – od dziś możemy o nim zapomnieć .Już teraz,o każdej porze dnia i nocy, możemy zamówić ulubione produkty z McDonald’s, a dzięki portalowi foodpanda.pl będą mogły one zostać dostarczone prosto pod nasze drzwi.

Warszawa ma najszerszą ofertę gastronomiczną w Polsce. W stolicy działa ponad 1 000 restauracji oferujących dania kuchni z całego świata. Warto jednak dodać: w ciągu dnia.
Zauważyliśmy, że oferta gastronomiczna Warszawy jest bardzo bogata za dnia. W nocy jest zupełnie inaczej – zauważa Michał Rokosz, dyrektor zarządzający foodpanda na rynkach CEE, i dodaje: –Dlatego we współpracy z siecią McDonald’s uruchomiliśmy nową usługę:McDonald’s nocą. Dzięki temu mieszkańcy Warszawy będą mogli zamówić jedzenie nie tylko wciągu dnia, ale także w nocy– kończy Rokosz.

Usługa McDonald’s nocą jest zupełnie nowym projektem sieci restauracji fast food i serwisu foodpanda. Dzięki niej w każdy weekend mieszkańcy Warszawy mogą zamówić dowolne produkty z bogatego menu także po 21.00. Zamówienie jest bardzo proste. Na stronie foodpanda.pl i w aplikacji mobilnej użytkownicy mogą wybrać dowolne produkty oferowane przez McDonald’s. Zlecenie trafi do restauracji zlokalizowanej na Dworcu Centralnym i tam zostanie ono przygotowane. W czasie do 30 minut kurier dostarczy ciepłe produkty w specjalnym termicznym opakowaniu do klienta. W pierwszej fazie z usługi McDonald’s nocą będą mogli skorzystać mieszkańcy kilku warszawskich dzielnic – Śródmieścia, Saskiej Kępy, Mokotowa i Starej Ochoty.